Používáno více než 5 000 firmami po celém světě


Zajímá Vás, jak může systém AIDA64 pomoci našim stávajícím klientům?
Klikněte zde pro naše případové studie.

AIDA64 – přehled

   
1
2
1
1
2
1
1
1
2
3
1
1
1
2
1
2
1
1
1
2
3

Reference

"
Jako přední výrobce počítačového hardwaru, jsme strávili nespočet hodin v laboratořích hodnocením výkonu a kompatibility našich nejnovějších paměti, úložišť a výrobků pro chlazení. Zjistili jsme, že systém AIDA64 je ideální nástroj pro komplexní zhodnocení nového hardwaru na 64-bitových systémech Windows 7 - v prostředí, které naši zákazníci upřednostňují. Používali jsme systém AIDA a nástroj Everest po mnoho let a hodláme v tomto partnerství pokračovat i do budoucna.
John Beekley - Víceprezident
Corsair
"
Verze AIDA64 Business Edition se ukázala jako dokonalý nástroj pro plnění našich úkolů. Díky funkcionalitě Správce auditu můžeme získat podrobné statistiky hardwaru a softwaru z našich počítačů rychle jako blesk. Pomocí modulu pro sledování změn, můžeme snadno sledovat změny na klientských počítačích, a kromě toho obsahuje mnoho dalších užitečných funkcí, které usnadňují správu našich konfigurací.
László Gabonyi - Vedoucí IT oddělení
Porsche Bank Maďarsko
"
Pomocí předdefinovaných šablon protokolů můžeme provádět důkladnou inventarizaci softwaru a hardwaru a prostřednictvím příkazového řádku můžeme AIDA64 snadno a rychle nakonfigurovat.
József Szabó - správce systému
Budapest Healing Baths and Hot Springs Co.
"
AIDA64 je jedním z mála syntetických nástrojů benchmarkingu, které ještě při našich recenzích pravidelně používáme. Oceňujeme jeho obrovskou a vždy aktuální databázi hardwaru a jeho přímočaré uživatelské rozhraní.
PROHARDVER
Prohardver.hu
"

AIDA64 nám velmi pomáhá při sestavování recenzí notebooků. Poskytuje nám podrobné informace o hardwarových a softwarových komponentech i o stavu baterií, a proto jej používáme k odhadování a měření životnosti baterií během různých činností, jako je prohlížení webových stránek, hraní her nebo přehrávání videa.

Ádám Bodnár - šéfredaktor
HWSW.hu
"
S funcionalitou dálkového monitorování, můžeme sledovat využití naší vnitřní sítě, zatímco funkce dálkového ovládání nám umožňuje plně ovládat počítač našeho kolegy pomocí jediného kliknutí. Díky tomu je podpora uživatelů a řešení problémů rychlejší a kvalitnější.
Gábor Hajdú - Vedoucí IT
Érd és Térsége Víziközmű s.r.o.
"
Používal jsem systém AIDA(32) od té doby, co se narodil. Tehdy i nyní je to stále nejjednodužší způsob, jak získávat informace o hardwaru a softwaru nainstalovaného na jakémkoliv počítači. Při našich kontrolách ho stále používáme k ověření, zda základní desky komunikují správně s čipy SPD, zda nástroje pro monitorování hardwaru pracují správně, a dále nám také umožňuje kontrolovat teplotu procesoru. Samozřejmě, že žádný produkt není dokonalý, ale odezva týmu odpovědného za systém AIDA je prostě neuvěřitelně rychlá, což jim umožní dále zlepšovat své výrobky. Zatímco 64-bitové operační systémy jsou tu už celá léta, většina softwaru je stále několik let pozadu. Jsme rádi, že systém AIDA64 přešel na 64-bit.
Eliot Kucharik - Hardware editor
www.fudzilla.com
"
Při revizích hardwaru webových stránek pro jednu z nejvíce populární technologií světa, se stal systém AIDA64 jedním z mých nepostradatelných nástrojů, které musím mít. Od stolních počítačů a notebooků až po jednotlivé komponenty, jako jsou procesory, poskytuje systém AIDA64 informace, které potřebuji, rychle a uživatelsky přívětivým způsobem. Ať už jsem testoval nejnovější komponenty nebo starší systém AIDA64 vždy prokazuje svoji užitečnost. To samo o sobě je skvělé, ale navíc ještě podpora nabízená společností FinalWire je výjimečná v tom, že jsou schopni reagovat rychle a jejich pomoc je vždy více než užitečná.
Stuart Davidson
www.hardwareheaven.com
"
AIDA64 mi nabízí vše, co potřebuji pro monitorování systému v reálném čase, a pokud tomu tak není, po zaslání zprávy společnosti FinalWire obdržím funkční verzi během krátké doby, pokud není tou dobou již aktualizovaná verze k dispozici. Aktualizace softwaru jsou velmi časté, více než u jakéhokoli jiného softwarového nástroje. To z něj dělá jeden z nejaktualizovanějších programů vůbec. Benchmarky pro procesor a paměti se ukázaly být velmi spolehlivé, s opakovatelnými výsledky a informační moduly poskytují data, která některé nástroje dokáží použít pro vytvoření sestav. S přidáním podpory pro zobrazení na externích LCD obrazovkách, jako jsou ty, který nabízí Logitech G15, se systém AIDA64 stal hlavním softwarovým nástrojem, bez kterého bych už nemohl pracovat.
Dave Rennie - Technický redaktor
TechPowerUP.com
"
Po mnoho let jsme používali AIDA32/EVEREST při naší profesionální práci, abychom získaly spolehlivé a aktuální systémové informace a byli schopni vyhodnotit výkonnost počítačů a počítačových komponent. To nám hodně pomáhá při vytváření tištěných recenzí o novém hardwaru, které denně publikujeme na populárních webových stránkách jako jsou například www.ixbt.com a www.ixbtlabs.com. Dále také v časopise iXBT (ruská edice). Jsme rádi, že systém AIDA64 i nadále pokračuje ve svém cenném poslání Everestu v oblasti 64-bitových aplikací. Určitě jej budeme i nadále používat pro naše testování a hodnocení jako jeden z nejspolehlivějších a mocných nástrojů pro mnoho počítačových komponent CPU , RAM, VGA, HDD, atd.).
Alex Karabuto
iXBT.com
"
Takže, jak vidíte, systém AIDA64 praská ve švech svojí užitečností a jedná se naprosto nezbytnou koupi, pokud máte zájem zájem o počítačový hardware. [...] Pokud by program měl být posuzován na základě své schopnosti dělat to, co vy potřebujete, s minimálním úsilím, pak je systém AIDA64 opravdu zlatý standard a snadno získává ocenění Overclock3D Gold.
Bryan Waters
Overclock3D.net
"
Líbí se mi způsob, jakým je systém AIDA64 schopen identifikovat širokou škálu hardwaru. Považuji shromážděné informace za velmi užitečné, protože nám šetří velké množství času. Dokážete si představit situaci, kdy já a ještě jeden další technik máme na starosti 1200 počítačů. To prostě není reálné, abychom navštívili každý počítač zvlášť a zkontrolovali jeho výkon.
Mike Emery - IT technik
Školy města New Philadelphia
"

AIDA64 Business Edition používáme již několik let a díky jeho funkci automatické inventarizace jsme mohli zcela nahradit manuální proces, který jsme používali dříve.

Zoltán Undi - správce systému
Mecsekérc Environmental Protection Inc.
Nabízíme ještě více!

Klikněte zde pro více referencí