Informace o licencích

Please read this page carefully before making a purchase.

Zkušební verze

Edice AIDA64 Extreme a AIDA64 Engineer jsou volně ke stažení na našich webových stránkách jako 30-denní testovací verze. Během zkušebního období poskytují tyto produkty pouze omezenou funkčnost (nezobrazují se všechny informace shromážděné z počítačů). Po vypršení této 30-denní zkušební doby bude software ukončen při svém startu, pokud nebude aktivován platnym kódem registračního klíče. Po aktivaci budou všechny jeho funkce plně k dispozici a není třeba produkt přeinstalovat.

Edice AIDA64 Network Audit a AIDA64 Business lze také vyzkoušet zdarma. U těchto verzí posíláme uživatelům zkušební licence, s nimiž lze použít plně funkční software během zkušební doby 30-ti denní. O bezplatnou zkušební licenci můžete požádat zde.

Jak licence funguje?

Produkty systému AIDA64 jsou dodávány na základě licence od společnosti FinalWire s.r.o. Společnost FinalWire neprodává vlastnická práva k softwaru, namísto toho poskytuje uživatelům právo používat své produkty prostřednictvím licence produktu a licenční dohody (License Agreement).

Když si uživatelé zakoupí licenci produktu, obdrží registrační klíč pro přístup k plně funkčnímu a neomezenému produktu. Jakmile přijmou podmínky licenční smlouvy, stávájí se držitelem licence daného produktu.

Nákup licence produktu

Licenci k produktu si můžete zakoupit kliknutím na tlačítko "Koupit" na stránce "Ceník" na adrese www.aida64.cz. Fáze nákupu softwaru ve websop jsou popsány ve Všeobecných podmínkách. Před nákupem je doporučeno zkontrolovat minimální systémové požadavky produktu.

Odemknutí zkušební verze

Chcete-li převést zkušební produkt - včetně zkušební verze edic AIDA64 Network audit a AIDA64 Business - do plně funkčního licencovaného produktu, musíte zadat registrační klíč, který obdržíte v e-mailu po provedení nákupu. Pro aktivaci není nutné produkt přeinstalovat.

Období pro podporu a údržbu

Vlastníci licencí mají nárok na technickou podporu a nové aktualizace produktů bez dalších nákladů během zaplaceného období dle licence na 1, 2 nebo 3 roky. Produkt zůstane plně funkční i po uplynutí doby placené podpory a údržby. Jen již nebude zdarma poskytována podpora a aktualizace. Nicméně předchozí majitelé licencí mohou obnovit své licence se slevou.

FinalWire poskytuje podporu pouze prostřednictvím e-mailu a diskusního fóra systému AIDA64. Podpora po telefonu nebo pomocí živého chatu není k dispozici.

License owners are entitled to technical support and new product updates at no additional cost during the 1, 2 or 3-year license period. The product will remain fully functional even after the support and maintenance period expires, although free support and product updates will no longer be provided. However, previous license owners can renew their licenses at a discount.

E-mailovou podporu korporátním klientům poskytuje SICONTACT IT-Solutions s.r.o., České republice distributor produktů AIDA64. Společnost FinalWire Ltd., která software vyvinula, nabízí podporu na oficiálním fóru AIDA64 a domácím uživatelům také prostřednictvím e-mailu. Podpora po telefonu nebo přes „live chat“ není k dispozici.

Varianty licencí

Zpřístupnili jsme naše výrobky různými licencemi:

  1. Licence AIDA64 Extreme: Tato licence je určena pro domácí použití a umožňuje jedinému uživateli nainstalovat a používat tento výrobek až na 3 počítačích.
  2. Licence AIDA64 Network Audit a AIDA64 Business: Jedná se o obchodní licenci, která umožňuje, aby byl produkt použit v lokální síti společnosti nebo instituce na daném počtu počítačů. Umožňuje použití produktu pouze na počítačích, které jsou ve vlastnictví společnosti nebo instituce.
  3. Licence AIDA64 Engineer: Tento obchodní licence umožňuje, aby jeden firemní inženýr nebo IT technik nainstaloval a používal produkt na neomezeném počtu počítačů v rámci dané firmy. To také umožňuje odborníkům na volné noze poskytovat potřebné služby svým klientům.

Možnosti platby

Objednávky pořízené na stránkách www.aida64.cz lze zaplatit kreditní nebo debetní kartou, bankovním převodem nebo přes PayPal. Více informací o možnostech platby naleznete ve Všeobecných podmínkách.

Ztracený registrační klíč

Pokud jste ztratili kód registračního klíče, který je vyžadován pro aktivaci systému AIDA64, zašlete prosím e-mail na adresu support@abseira.com s následujícími informacemi:

  • Jméno uživatele (osobní nebo firemní)
  • E-mailová adresa uživatele
  • Zakoupený produkt
  • Přibližné datum nákupu

 

Aktualizováno dne 11. listopadu 2013.